O nás

Spoločnosť HB STEEL, s.r.o. vznikla v roku 2012 so zameraním na výrobu v oblasti strojárskeho priemyslu. Prevažný podiel produkcie pozostáva z kovových komponentov a nerezových konštrukcií, spojených s poskytovaním služieb reagujúcich na potreby zákazníka.
V priebehu dvoch rokov sa spoločnosť z malej firmy vypracovala na perspektívny konkurencieschopný podnik, sídliaci vo vlastných výrobných priestoroch. V pomerne krátkom pôsobení na trhu patrí HB STEEL, s.r.o. medzi etablované spoločnosti s dôrazom kladeným na požiadavky zákazníkov, zamestnancov, majiteľov a spoločnosť ako takú.
Pod dynamický rozvoj sa podpísala rozvíjajúca sa podniková kultúra, vlastná integrita a aktívna angažovanosť zamestnancov, o čom svedčí aj získanie známky Spoľahlivý strojársky podnik za rok 2015 od Národného informačného strediska Slovenskej republiky.
Prehlbovaním a rozširovaním súčasných kapacít, investovaním do technologického parku, implementáciou systému ISO 9001:2015 a zlepšovaním kvality smerujeme k vytváraniu trvalých hodnôt vysokej kvality a k uspokojeniu nadštandardných potrieb aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Ako vám môžeme pomôcť?

Potrebujete poradiť s možnosťami realizácie Vašeho projektu? Neváhajte a kontaktujte nás

Ak chcete vybudovať veľký podnik, vybudujte najprv seba.

Tomáš Baťa
Jeden z najväčších podnikateľov svojej doby

Certifikáty

Naším cieľom je neustále zdokonalovanie výrobných a manažérskych procesov čoho dôkazom sú naše certifikáty.